Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËJetmiri nis su*met, e para është Ori: Të mëshiroj për injorancën, znj....

Jetmiri nis su*met, e para është Ori: Të mëshiroj për injorancën, znj. deputete

Jetmir Salaj që pas daljes me dëshirë nga shtëpia e ”Big Brother Albania Vip 3”, të shtunën e 20 prillit, ende nuk ka mbaruar me shpërthimet e tij ndaj produksionit dhe qartazi, s’e ka kursyer as Ori Nebijajn, opinioniste e këtij edicioni të spektaklit.

Përmes një postimi në Instagram, Jetmiri u shpreh: “Ti je turp dhe thjesht të mëshiroj për injorancën tënde znj. Deputete”, referuar faktit që Ori është në të njëjtën kohë edhe deputete në Kuvendin e Shqipërisë.

Jetmiri ka bërë edhe një reagim ndaj ish-banorëve të tjerë, të cilët ishin të ftuar në “Big Brother Fun Club”, ku u shpreh: “Zot, mëshiroji se nuk dinë ç’po flasin”. Ai mori vendimin për t’u larguar nga shtëpia e “BBVA 3”, pas pretendimeve se ka bërë “cirk” për të pasur vëmendje dhe se reality shoë nuk ka standarde.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME