Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJuli hedh batuta me Gracianon: Çimi fle si i virgjër

Juli hedh batuta me Gracianon: Çimi fle si i virgjër

Një bisedë mes disa prej banorëve ka krijuar të qeshura në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’.

E teksa ishin në dhomën e gjumit, Graciano dhe Juli kanë hedhur batuta ndaj Çimit, një prej banorëve më të rinj të shtëpisë.

Teksa qëndronte i shtrirë në shtrat, Çimi, është komentuar nga dy banorët për pozicionin e fjetjes së tij.

Pjesë nga biseda:

Juli: Çimi fle si djalë i virgjër, imagjino ta shohësh këtë dhe të mendosh që është boksier, kurrë s’e mendon.

Graciano: Kurse unë e di si e mendoj? Si një ëngjëll. I di ata ëngjëjt me prapanicë jashtë?

Juli: Çimi djalë i shkëlqyer.

Graciano: Për Zotin Çimi ke bërë shumë mirë që ke ardhur.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME