Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREKate Middleton dhe Mbreti Charles shfaqen në publik pas akuzave

Kate Middleton dhe Mbreti Charles shfaqen në publik pas akuzave

Kate Middleton dhe Mbreti Charles u shfaqën për herë të parë pasi u emëruan si anëtarët e familjes mbretërore që dyshohet se ngritën “shqetësime” se çfarë ngjyre lëkure do të kishte fëmija i Princit Harry dhe Meghan Markle.

Middleton dhe William  ishin të gjithë të buzëqeshur ndërsa u shfaqën të enjten. Çifti pozoi për foto me Princeshën Victoria dhe Princin Daniel të Suedisë gjatë një mbledhjeje në Kështjellën Windsor në Angli.

Kjo është shfaqja e tyre e parë pas episodit të së mërkurës në “Piers Morgan Uncensored”, në të cilin transmetuesi britanik zbuloi se ata ishin personat që Markle pretendonte se kishin vënë në dyshim ngjyrën e lëkurës së djalit të saj të palindur, Archie.

Markle, e bëri këtë pretendim për herë të parë gjatë intervistës së saj të marsit 2021 me Oprah Winfrey. Në atë kohë, ish-aktorja e  “Suits” nuk përmendi emra.

Emrat u përmendën aksidentalisht në kopjet holandeze të librit të ri të Omid Scobie, “Fundi i lojës: Brenda familjes mbretërore dhe lufta e monarkisë për mbijetesë”. Libri po tërhiqet përkohësisht nga raftet në Holandë në mënyrë që referencat të mund të hiqen

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME