Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREKiara dhe Luizi, prindër për herë të parë

Kiara dhe Luizi, prindër për herë të parë

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e bënë të ditur vetë ata përmes një postimi në Instagram, ku publikuan edhe një fotografi me duart e vajzës.

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania, kanë bërë të ditur se kanë vendosur ta quajnë vajzën e tyre me emrin Luna Mari.

“Luna Marí Ejlli, 30.04.2024”, shkroi çifti në postimin e tyre të përbashkët.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME