Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORERihanna zbulon detaje nga pamja e saj në Met Gala 2024

Rihanna zbulon detaje nga pamja e saj në Met Gala 2024

Rihanna është gati për natën më të madhe të modës.

Pasi mirëpriti djalin e saj të dytë, këngëtarja e famshme foli së fundmi me Extra dhe zbuloi nëse do të marrë pjesë në Met Gala 2024.

Duke konfirmuar praninë e saj, Rihanna zbuloi për median se do të qëndrojë shumë e thjeshtë këtë vit.

“Do të bëhet fjalë për atë se çfarë do të bëjnë grimi dhe flokët e mi”, duke vënë në dukje se ajo do të zgjedhë mes dy pamjeve shumë të thjeshta. “Unë po paraqitem për darkë,” tha ajo me shaka para se të kalonte në një temë tjetër

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME