Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEKjo bukuroshe bën tifo për Brazilin

Kjo bukuroshe bën tifo për Brazilin

Modelja braziliane Lais Ribeiro është një nga tifozet më të zjarrta të kombëtares së vendit të vet.

Image

Bukuroshja ndodhet në Katar dhe  është e pranishme në stadium në ndeshjen e fundit të grupit që Brazili po lun sot në mbrëmjë në mbrëmje kundër Kamerunit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME