Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREKrijohet kënga e parë në Big Brother. Romeo shpërthen në lot

Krijohet kënga e parë në Big Brother. Romeo shpërthen në lot

Banorët e shtëpisë së ”Big Brother Vip Albania 3”, Romeo, Vesa dhe Arta kanë marrë këtë të martë një surprizë shumë të bukur nga një prej ish-banorëve, Ervin Gonxhi.

Në kohën kur Ervini ka qenë pjesë e shtëpisë, të katërt ata kanë kënduar një këngë dedikuar nënës, teksti i së cilës ka qenë shkruar nga Romeo. Ervini ka dashur ka realizojë këtë këngë dhe në shtëpi sot ajo është vendosur në sfond.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME