Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORELinjë e re ajrore/Çdo të martë, të enjte e të diel nga...

Linjë e re ajrore/Çdo të martë, të enjte e të diel nga Madridi në Tiranë dhe anasjelltas

“152 pasagjerët e parë zbritën në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës, me linjën e re direkte të fluturimeve Spanjë-Shqipëri të kompanisë spanjolle të flamurit.

Çdo të martë, të enjte e të diel nga Madridi në Tiranë dhe anasjelltas, me një kapacitet rreth 30 mijë pasagjerë për sezonin veror, #IBERIA do të ofrojë më shumë mundësi për vizitorët spanjollë, që janë ndër grupet e turistëve me rritjen më të shpejtë dhe e vizitojnë Shqipërinë gjatë gjithë vitit”- shkruan Erion Veliaj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME