Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORELista/ Sylvinho zbulon ekipin e Shqipërisë për Euro 2024, kush u la...

Lista/ Sylvinho zbulon ekipin e Shqipërisë për Euro 2024, kush u la jasht.

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Sylvinho, ka bërë sot publike listën e emrave të futbollistëve që ka grumbulluar për fazën përgatitore të Euro 2024 dhe pjesëmarrjen në këtë aktivitet.

Ashtu siç pritej, lista është përbërë kryesisht nga emrat e futbollistëve që kanë marrë pjesë aktive në kualifikueset e Europianit dhe siguruan biletën e kuqezinjve për këtë turne prestigjioz.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME