Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORELuiz Ejlli: Po, ka një krisje mes meje dhe Arbanës

Luiz Ejlli: Po, ka një krisje mes meje dhe Arbanës

Këngëtari dhe fituesi i ”Big Brother Albania 2”, Luiz Ejlli duke folur nga Shkodra ku u dha filmi ”Në kuadër të dashurisë”, i pyetur nga gazetarët për marrëdhënien e shumë diskutuar me Arban Osmanin, pranoi se ka një krisje mes tyre.

“Ajo është atje unë jam këtu”, u shpreh Luizi ndërsa se çfarë krisje ka me Arbanën këtë duhet ta mësojmë në majin e vitit të ardhshëm.

E vërteta është se pak kohë më parë Luizi hoqi nga follow në Instagram Arbanën pasi ajo dhe producenti Eduart Grishaj që është edhe partneri i saj nuk ishin dakord që Ejlli të jetë opinionist në “Big Brother Vip Albania” në edicionin e ardhshëm.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME