Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMakina del nga rruga në Levan - Tepelenë, plagoset shoferia.

Makina del nga rruga në Levan – Tepelenë, plagoset shoferia.

Fier – Nje mjet tip ford qe drejtohej nga nje vajze rreth te 30 ka humbur kontrollin dhe per pasoje ka dale jashte rruge ka ndodhur paraditen e sotme. Ne vendgjarje kane mberritur policia dhe autoambulanca qe kane shoqeruar per ne spitalin e Fierit.

Aksidenti ka ndodhur ne autostradën Levan – Tepelene ne Kafaraj

Makina ka dal nga rruga
Shoferia eshte dërguar ne spital ku ka marr ndihmen mjekësore dhe eshte larguar , pohon policia

Fier/Informacion paraprak

Më datë 13.06.2024, rreth orës 10:00, në Kafaraj, shtetasja M. B., 34 vjeçe, duke drejtuar automjetin, ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti është dëmtuar shtetasja M. B., e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME