Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEMariza Ikonomi bëhet nënë për herë të parë

Mariza Ikonomi bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja, Mariza Ikonomi, ka suprizuar së fundmi  ndjekësit e saj. Artistja përmes rrjetit social,Instagram ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka publikuar një foto me vogëlushen, Melodi. “Dhe vjen një ditë që Zoti të dhuron gjithë Botën dhe e vendos atë në duart e tua. Melodia e jetës sime! MELODY IKONOMI GREÇO! @blendigreco me dhe gjithë forcën dhe gëzimin e kësaj Bote! Të dua “, shkruan Mariza krah fotove.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME