Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËMbretëreshës i mungonte shumë Princ Harry, edhe pse i shkaktoi zemërim dhe...

Mbretëreshës i mungonte shumë Princ Harry, edhe pse i shkaktoi zemërim dhe “konfuzion”

Mbretëresha Elizabeth II kishte një vend të veçantë për nipin e saj më të vogël dhe ai gjithmonë arrinte të nxirrte në pah anën gazmore të gjyshes së tij. Në vitet e saj të fundit, Princi Harry i shkaktoi gjithashtu gjyshes së tij zemërim dhe “konfuzion”, sipas ish-këmbësit të saj, Paul Burrell.

Burrell i shërbeu Mbretëreshës si këmbësori i saj personal për 11 vjet dhe ajo e quajti me dashuri “Pauli i Vogël” për ta dalluar atë nga një këmbësor më i gjatë i njohur si “Pauli i gjatë”. Pali ishte shërbëtori besnik i Mbretëreshës derisa u largua në 1987 për t’i shërbyer Princeshës Diana si kupëmbajtësi.

“E gjithë familja e donte shumë mbretëreshën tonë dhe të gjithë do ta kujtojnë atë në mënyrat e tyre të veçanta”, thotë Burrell ekskluzivisht për The Mirror.

Ajo ishte një nënë, një gjyshe e madhe për të gjithë ata. Dhe të gjithëve u mungon ajo. Edhe Harry dhe Meghan do të mendojnë për Mbretëreshën në përvjetorin e saj, sepse Harry ishte i preferuari i veçantë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME