Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTMbrrin Francesco Totti, kapiteni legjendar do të jetë në tribunën e Arenës...

Mbrrin Francesco Totti, kapiteni legjendar do të jetë në tribunën e Arenës Kombëtare

Nuk ka festë pa kapitenin legjendar për Romën. Kështu që, ashtu si kishte lajmëruar, Francesco Totti ka mbërritur në Tiranën, për të ndjekur finalen e parë europiane të vërdhekuqve në 31 vjet. Përballë do të jetë Feyenoord, një skuadër e pamundur deri tani dhe Roma ka nevojë për të gjithë, edhe ish-numrin 10 për të triufmuar dhe për të cuar në kryeqytetin italian trofeun e parë të Conference League.

Sipas një foto të raportuar nga Panorama Sport, sapo ka mbërritur në kryeqytetin shqiptar edhe legjenda e klubit të Romës, Francesco Totti, që do të jetë prezent në stadiumin “Arena Kombëtare” për të ndjekur skuadrën e tij të zemrës, në 90 apo 120 minutat e fundit përballë Feyenoord.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME