Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMbyllet pas 5 orësh Asambleja Kombëtare e PS, mbledhja e radhës më...

Mbyllet pas 5 orësh Asambleja Kombëtare e PS, mbledhja e radhës më 16 mars

Ka zgjatur 5 orë mbledhja me dyer të mbyllura e Asamblesë Kombëtare të PS. E nisur në orën 11:00 Asambleja vijoi punimet deri në orën 16:00 ndërsa është caktuar data 16 mars për tu mbledhur sërish dhe këtë herë në Durrës.

Në fokus të punimeve ishin jo vetëm zgjedhjet parlamentare 2025, por edhe riorganizimi i strukturave brenda partisë.

Punimet në Asamble kanë nisur me qarkun e Tiranës, ku Rama ka pasur rezerva për strukturën e PS-së në Kavajë për të vijuar më pas me Shkodrën, Lezhën e Fierin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME