Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMeghan Markle xheloze për Harry, ndalon gruan të bëjë foto

Meghan Markle xheloze për Harry, ndalon gruan të bëjë foto

Meghan Markle shkaktoi një moment të sikletshëm gjatë një eventi bamirës në Miami, pamjet të cilat po bëjnë xhiro në rrjetet sociale.

Dukesha e Sussexit dhe Princi Harry ishin të pranishëm në turneun bamirës të polos Sentebale Polo Cup që mbahet çdo vit në ndihmë të organizatës bamirëse Sentebale të cilën princi Harry e bashkë-themeloi në vitin 2006.

Duke qenë se Harry fitoi këtë turne, ishte momenti i dhurimit të trofeut dhe Meghanbëri një veprim të sikletshëm.

Derisa po ia dhuronte trofeun bashkëshortit të saj, ajo nuk lejoi një grua të pozonte për foto pranë Princit Harry.

Në momentin kur të katërt u mblodhën për të bërë foton, Meghan i kërkoi gruas që të ndërronte anën, duke e larguar kështu nga Harry.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME