Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMeta - Beogradit: Hiq dorë nga nxitja e grupeve kriminale në veri...

Meta – Beogradit: Hiq dorë nga nxitja e grupeve kriminale në veri të Kosovës

Ish-Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta i ka bërë thirrje Beogradit që të heqë dorë nga nxitja e grupeve kriminale në veri të Kosovës.

Përmes një reagimi në Facebook, Meta shkruan se Beogradi duhet të mos nxisë dhunë dhe urrejtje me qëllim destabilizimin e situatës në veri të Kosovës.

Postimi i Metës:

Beogradi të heqë dorë menjëherë nga nxitja e grupeve kriminale në veri të Kosovës me qëllim destabilizimin e situatës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME