Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMeta e sqaroi pozicionin e tij”, Zogaj: Kreu i PL me kallëzimin...

Meta e sqaroi pozicionin e tij”, Zogaj: Kreu i PL me kallëzimin ndaj Autoritetit të Dosjeve shkoi më larg

Analisti Prec Zogaj, i ftuar sot ne emisionin “Opinion” e ka vleresuar qendrimin e kryetarit te Partise se Lirise, Ilir Meta lidhur me ceshtjen e dosjes I.M.

Sipas Zogaj, kryetari i Partise se Lirise e ka sqaruar te verteten ne media, sikunder kishte kerkuar ai por edhe opinioni publik.

Madje per Zogaj, Meta ka shkuar me larg akoma duke bere kallezim penal per manipulim te dosjes nga ana e Autoritetit te Dosjeve.

Sipas Zogaj ky fakt verteton qe me te dhenat e publikuara dhe me qendrimin e shprehur, Meta e ka sqaruar pozicioni e tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME