Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMeta: Emergjente që Kuvendi të verifikojë shëndetin mendor të Edi Ramës

Meta: Emergjente që Kuvendi të verifikojë shëndetin mendor të Edi Ramës

Kryetari i Partise se Lirise, Ilir Meta ka kerkuar qe Kuvendi te marre masa urgjente per te verifikuar shendetin mendor te kryeministrit te vendit. Meta tha se eshte nevoja qe Edi Rama gjithashtu te beje dhe testin e droges.

“Emergjente që Kuvendi të nisë procedurat për të verifikuar shëndetin mendor të Edi Rames dhe të gjithë evoluimit të kartelave të tij psiqike, jo vetëm kaq por të merren masa për ti bërë testin e drogës dhe përdorimit të substancave narkotike pasi për shkak të detyrës që ka mund të shkaktojë dhe dëme më të mëdha sa i takon interseit kombëtar, e funksionimit të shtetit të së drejtës”, deklaroi Meta. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d