Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMeta kryen lëvizjen e radhës

Meta kryen lëvizjen e radhës

Një ditë pas zyrtarizimit të koalicionit të opozitës së bashkuar i cili u regjistrua në KQZ me emrin ‘Bashkë Fitojmë’, kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka lajmëruar dy mbledhje të rëndësishme.

Në orën 18.00, Meta ka thirrur në një mbledhje kryesinë e Partisë së Lirisë dhe në 19.30 kandidatët për këshilltarë të forcës politike që ai drejton për Bashkinë e Tiranës.

Kjo lëvizje e Metës vjen 24 orë pas zyrtarizimit të koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’ ku pjesë janë Partia e Lirisë, Partia Demokratike, PBDNJ dhe PDK.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME