Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMeta nga Fieri: 20 mijë antarësinet e reja në PS si një...

Meta nga Fieri: 20 mijë antarësinet e reja në PS si një milionë pemët e Lali Erit në Tiranë

Kreu i PL Ilir Meta ka zhvilluar një takim me strukturat e degës së Fierit.
Ai ështe ndalur tek pronlematikat aktuale si tek pensionistet e kushtet e vështira qe ata po kalojne, shpopullimi, fermerët drejt pikjadës, arsimi pagat dhe boshatisja e shkollave.

Pas takimit Meta ka pohuar per mendian e interesuara duke folur per amnistine, shpupullimin, gjyqet politike të liderit demokrat Sali Berisha dhe nga ana tjeter PS qe ka pohuar se ka 20 mijë antarësine te reja që Meta i ka qujatur si një milionë pemët e Edi Ramës dhe Erion Veliajt. “Ktu po përgjsmohen edhe derrat ka pohuar Meta dhe ata flasin për antarsime të reja”.
Edhe këtë 8 mars mazhiranca ka kryer manovra politike për të mos kryer amnistinë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME