Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE”Mona Lisa”, Era Istrefi ndryshim total për këngën e re

”Mona Lisa”, Era Istrefi ndryshim total për këngën e re

Era Istrefi po rikthehet me këngë të re, dhe do ta publikojë më 21 prill këngën “Mona Lisa”. Këtë e bëri të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram ku publikoi edhe një sekuencë të klipit. Këngëtarja me zërin dhe stilin e saj unik, e kishte paralajmëruar konceptin e kësaj kënge disa ditë më parë duke publikuar disa imazhe të look-ut të saj në klip.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME