Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMonika Kryemadhi dhe Sali Berisha, i japin lamtumirën e fundit ish-presidentit Nishani

Monika Kryemadhi dhe Sali Berisha, i japin lamtumirën e fundit ish-presidentit Nishani

Ish-kryeministri Sali Berisha, i shoqëruar nga Liri Berisha i kanë dhënë lamtumirën e fundit ish-presidenti Bujar Nishani. Pranë tyre ishte edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Nishani ishte një nga bashkëpunëtorët më të ngushtë të Sali Berishës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME