Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMoti/ Java nis nën mbretërinë e akullit

Moti/ Java nis nën mbretërinë e akullit

Moti me temperatura nën zero fillon të dielën dhe arrin maksimumin e ngrirjes akull ditën e hënë dhe të martë.

Në Tiranë dy ditët e para të javës së re temperatura shkon deri në minus 7 gradë në kryeqytet, ndërkohë krejt vendi do të jetë nën pushtetin e motit me ngrica dhe borës.

Në zonat malore pritet deri në minus 17 gradë, sidomos në verilindje dhe juglindje

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME