Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETNdërron jetë gazetari Kastriot Myftaraj, dyshohet se u hodh nga kati i...

Ndërron jetë gazetari Kastriot Myftaraj, dyshohet se u hodh nga kati i 4 i banesës

Gazetari Kastriot Myftaraj është hedhur nga kati i katërt i banesës duke i dhënë fund jetës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen ‘Ali Demi’ në kryeqytet.

“Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi K. M.,  60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME