Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORENedim Bajrami dhuron spektakël, gol dhe asist ndaj Salernitanës

Nedim Bajrami dhuron spektakël, gol dhe asist ndaj Salernitanës

Nedim Bajrami është rikthyer protagonist me Sassuolon në Serie A. Mesfushori i kombëtares gjeti rrugën e rrjetës në ndeshjen ndaj Salernitanës në transfertë.

Bajrami shënoi golin e dytë në minutën e 44 pas një kombinimi me Pinamontin ndërsa më herët kishte dhuruar asistin në golin e avantazhit në golin e Pinamontit.

https://streamin.one/v/e662f489: Nedim Bajrami dhuron spektakël, gol dhe asist ndaj Salernitanës
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME