Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTNeymar: Kampionati saudit është më i mirë se ai francez

Neymar: Kampionati saudit është më i mirë se ai francez

Neymar ka shpjeguar zgjedhjen për t’u larguar nga Paris Saint-Germain te Al Hilal.

Duke folur nga Brazili, ku ndodhet i grumbulluar me kombëtaren e tij, sulmuesi shtoi se kampionati saudit është më i mirë se ai francez momentalisht.

“Duke pasur parasysh emrat e mëdhenj që përbëjnë këtë kampionat, është e mundur që kampionati saudit të jetë edhe më i mirë se Ligue 1. Stërvitja është intensive dhe dua të fitoj tituj me Al Hilal”, deklaroi braziliani në konferencë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME