Friday, June 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMENjë ditë pas Met GALA, Rita Ora tregon, u bëra "tapë". (vidio)

Një ditë pas Met GALA, Rita Ora tregon, u bëra “tapë”. (vidio)

Rita Ora është shfaqur me burrin e saj Taika Waititi pas festës së Met Gala – teksa ajo ka shpërndarë një video duke i dhënë ndihmë atij që t’i kalojë dehja

Ajo ka pranuar që është dehur gjatë festës pasi eventit më interesant të modës së Hollywoodit që ndryshe njihet me emrin, Met Gala.

Rita Ora eci me këmbë në tokë një ditë pas këtij eventi kur u shfaq me burrin e saj Taika Waititi.

Derisa një natë më parë ajo kishte të veshur një fustan të zi të gjatë transparent ku tregonte asetet e saj, sot ajo është paraqitur me tuta, atlete, kapelë bejsbolli dhe syze dielli.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: