Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLENjë djalë i vogël pyet princin William, tregon sa para ka në...

Një djalë i vogël pyet princin William, tregon sa para ka në llogaritë bankare

Atë që nuk e bëjnë gazetarët, e ka bërë një djalë i vogël. Amir Hassan pyeti drejtpërdrejt Pricin William: “Sa keni në llogarinë tuaj bankare? Përgjigja ishte shumë e thjeshtë. “Nuk e di”,-tha ai pasi dhuroi një buzëqeshje.

Anëtarët e familjes mbretërore nuk lejohen të diskutojnë çështje financiare apo të mbajnë para me vete. E vetmja që “theu” këtë rregull ishte Mbretëresha Elizabeth, e cila thuhej se kishte fatura dhe çeqe donacionesh në çantën e saj çdo të diel kur shkonte në Kishë.

Pas vdekjes së saj dhe pranimit të mbretit Charles, Princi William trashëgoi një vlerë rreth 1.3 miliardë dollarë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME