Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORENora Istrefi shijon pushimet në Dubai

Nora Istrefi shijon pushimet në Dubai

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, duket se është sërish në pushime.

Dhe destinacion të arratisjes së radhës ajo ka zgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe, gjegjësisht Dubain.

Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit pamje duke zbuluar se ndodhet në vendin e famshëm.

Kjo vjen pak javë pas pushimeve që bëri në Madrid, ndërsa atje festoi edhe ditëlindjen e 38-të.

Ndonëse nuk ka bërë të ditur se me kë po shoqërohet, artistja prej disa vitesh është beqare.

Shpesh si shoqëruese të udhëtimeve ka vajzën e saj, Renee, të cilën e ndan me ish-partnerin Robert Berisha.

Nora këtë periudhë ka qenë tejet e angazhuar edhe me projekte muzikore.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME