Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJohn Cena flet për debatin mes Diesel dhe The Rock

John Cena flet për debatin mes Diesel dhe The Rock

John Cena ka ndarë njohuritë e tij për grindjen gati dhjetëvjeçare midis bashkë-yjeve të “Fast & Furious” Vin Diesel dhe Dwayne Johnson.

Gjatë një paraqitjeje në podkastin “Armchair Expert” të Dax Shepard, aktori foli për thashethemet në lidhje me tensionin e Johnson dhe Diesel në xhirime. “Sigurisht që ka zëra për këtë. Nuk mund ta mohoj këtë”, ka thënë Cena. “Ju keni dy njerëz shumë alfa”.

Duke mos dashur të ngatërrohet duke diskutuar më tej për grindjen, Cena i tha Shepard se ishte thjesht mirënjohës që ishte pjesë e një ekskluziviteti kaq të dashur.

Unë nuk po përpiqem të përfshihem në situarë. Kjo nuk është gjëja ime”, tha ai. “Jam mirënjohës për atë që më ka dhënë, thjesht dua të jem zjarri më i mirë që mundem.”

Thashethemet për grindjen mes dy yjeve të aksionit filluan të qarkullojnë kur Johnson, 51 vjeç, iu bashkua ekskluzivitetit të filmit në “Fast Five” si Luke Hobbs në 2011, kundërshtari i personazhit të Diesel.

Mospëlqimi i tyre për njëri-tjetrin arrit kulimin në vitin 2016, pasi një postim tashmë i fshirë në Instagram nga Johnson kritikoi kolegët e tij meshkuj” në ekskluzivitetin “Fast”. Pasi u spekulua se Johnson i referohej Diesel-it, ai i tha Men’s Health në 2021 se armiqësia e tyre buronte vetëm nga dëshira e tij për të maksimizuar dinamikën e personazheve të tyre në ekran.

Ishte një personazh i vështirë për t’u mishëruar, personazhi i Hobbs,” tha Diesel për median. “Qasja ime në atë kohë ishte shumë e fortë për të ndihmuar në arritjen e asaj performance aty ku duhej.”

Thashethemet u përkeqësuan vetëm pasi Johnson njoftoi në 2021 se ai do të largohej nga ekskluziviteti i madh i madh. Pavarësisht se ai tha se kishte mbaruar me universin “Fast”, aktori i kënaqi fansat kur u shfaq si Luke Hobbs në “Fast X”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME