Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTOferta/ Armando Broja mund të vishet bardhezi

Oferta/ Armando Broja mund të vishet bardhezi

Armando Broja është në listën e dëshirave të disa skuadrave të njohura europiane. Me shumë mundësi sulmuesi i Kombëtares sonë nuk do të vijojë aventurën në Londër tek Chelsea.

Broja ia ka bërë të qartë trajnerit Thomas Tuchel se nëse nuk e ka besimin e tij, atëherë është më mirë që ta shesin. Huazimet nuk i preferon më dhe kërkon të largohet përfundimisht nëse nuk bën pjesë në planet e trajnerit gjerman.

Newcastle nuk i ka problem paratë, në “St. James Park” po ndërtojnë një skuadër cilësore dhe mediet angleze shkruan se Broja është objektivi kryesor i tyre për të ndërtuar një ekip cilësor.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME