Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEParis Hilton: Djali im quhet ...

Paris Hilton: Djali im quhet …

Paris Hilton zbuloi emrin e djalit të saj dhe Carter Reum në podcastin  “This Is Paris”.

“Emri i djalit tim të bukur është Phoenix Barron Hilton Reum,” tha ajo. “Dhe Carter dhe unë jemi shumë krenarë që e mirëpresim atë në botë.” Paris  tregoi se ajo ka në plan të vendosë emrin e vajzës së saj të ardhshme London dhe shpresonte të qëndronte në temë duke i vënë djalit të saj një qytet tjetër.”Unë kam planifikuar emrat e fëmijëve të mi për vite dhe vite,” shpjegoi ajo, duke vënë në dukje se Phoenix gjithashtu qëndron për “shpresën, rilindjen dhe transformimin”.

Jo vetëm që emri i parë i Phoenix ka një rëndësi, por Paris Hilton thotë se zgjodhi emrin e tij të mesëm për nder të gjyshit të saj të ndjerë, Barron Hilton. “Ai ishte gjithmonë mentori im, dhe unë e shikoja gjyshin tim aq shumë. Ishim shumë të afërt dhe më mungonte çdo ditë. Kështu që me të vërtetë doja ta nderoja duke pasur emrin e tij në emrin e djalit tim të parë”.  Sipërmarrësja filloi të takohej me Reum në dhjetor 2019. Ai  i propozoi  në shkurt 2021 dhe u martuan në nëntor të po atij viti.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME