Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËPD/ Zbardhet udhëzimi për aksionin politik në të gjitha degët

PD/ Zbardhet udhëzimi për aksionin politik në të gjitha degët

Partia Demokratike ka ndezur motorët për të koordinuar aksionin politik në të gjitha degët e Shqipërisë në këtë fillim sezoni.

Kryesia e PD-së ka zbardhur udhëzimin e saj për degët të cilat duhet të mblidhen dhe të organizohen në të gjitha nivelet për të bërë të mundur gjallërimin e jetës politike, angazhimin e sa më shumë figurave publike dhe plotësimin e strukturës organizative të degëve.

Sipas udhëzimit, mbledhjet e para duhet fillojnë brenda datës 12 shtator.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME