Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedPërplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vritet një person

Përplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vritet një person

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në Itali

Mediat e huaja shkruajnë se bëhet fjalë për një përplasje mes shtetasve shqiptarë dhe për pasojë një person ka humbur një prej tyre.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ndodhen autoritetet për të zbardhur shkaqet e kësaj ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME