Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPo vidhen boçikleta, qytetarët nuk denoncojnë, duan ta kapin vet hajdutin.

Po vidhen boçikleta, qytetarët nuk denoncojnë, duan ta kapin vet hajdutin.

Fier – Prej disa ditësh një person i seksit mashkull i moshës afërsishtë jo më shumë se 30 vjeç po vjedh biçikleta të qytetarëve fierakë që i lënë në hyrje pallati apo pranë bizneseve të tyre.

Vidio të vjedhjes së biçikletave nga ky person janë bërë vurale në rrjete sociale nga kamera të sigurisë që ndodhen në biznese apo banesa.

Sipas burimeve të informacionit mësohet se qytetarçt janë vënë në kërkim të identifikimit e kapjes së këtij hajduti në mënyrë private.

Nga ana tjetër mësohet se e pyetur policia e Fierit se a ka pasur denoncime nga qytetarë që u kan vjedhur biçikleta ka pohuar se nuk ka denoncime dhe nuk janë vën në kërkim të kapjes së këtij hajduti.

Shikoni vidion e servirur nga një biznes në pedonalen e vogël ku duket qart vjedhja e një biçiklete të parkuar pranë një biznesi në këtë pedonale dhe ai shkon dhe e vjedh duke u larguar i pa shqetësuar nga askush

Shikoni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME