Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET“Polici” kryente marrëdhënie me eskortat e Tiranës dhe më pas i shantazhonte

“Polici” kryente marrëdhënie me eskortat e Tiranës dhe më pas i shantazhonte

Agjencia e Mbikqyrjes Policore në Tiranë ka arrestuar një qytetar, i cili prezantohej si efektiv policie dhe u zhvaste shuma parash nga vajzave që ofronin shërbime seksuale kundrejt pagesës.

Klan News raporton se i arrestuari linte takime me vajzat e luksit të njohura si eskorta nëpërmjet rrjeteve sociale.

Pasi kryente marrëdhënie seksuale me ta, i riu i thoshte se ishte polic dhe kishte për qëllim për t’i arrestuar. Më pas i kërkonte shuma parash për të mos i arrestuar.

Akoma nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë, ndërkohë që detaje të tjera priten në vazhdim.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME