Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPolicia e Fierit në 24 orët e fundit

Policia e Fierit në 24 orët e fundit

Policia Rrugore arrestoi shtetasin A. P., 50 vjeç, banues në Lushnjë, pasi u konstatua nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur.

Komisariati i Policisë Fier arrestoi në flagrancë shtetasin S. H., banues në Fier, pasi dyshohet se ka djegur banesën shtetasit R. H., pas konflikteve për motive pronësie.

Sektori për Hetimin e Narkotikëve referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. M., 27 vjeç, banues në Fier, pasi nga kontrolli i ushtruar nga shërbimet e Policisë, në automjetin që ai drejtonte, u gjet dhe sekuestrua një sasi e vogël lënde e dyshuar narkotike cannabis sativa.

Stacioni i Policisë Roskovec referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin R. B., 33 vjeç, banues në fshatin Vidhisht, pasi dyshohet se nëpërmjet mashtrimit, i ka marrë automjetin, vëllait të tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME