Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËPranvera erdhi! Koha për të dalë në kopsht! Dhe në tarracë! Dhe në ballkon!

Pranvera erdhi! Koha për të dalë në kopsht! Dhe në tarracë! Dhe në ballkon!

Ju tashmë do ta keni vënë re këtë, edhe nëse nuk e shikoni shumë kalendarin. Ditët janë zgjatur pas ciklit të mrekullueshëm të stinëve të planetit. 

Mëngjesi që zgjohesh tashmë ka gdhirë dhe ndërsa hap dyer e dritare dëgjon zogjtë që cicërijnë, rrugës për në punë ndjen aromën e lehtë të portokallit, kur del nga zyra nuk është më errësirë ​​dhe ftohtë, ke ditë. të veshësh pallton e dimrit. 

Papritur kupton se pranvera është tashmë këtu! Dhe na fton të shijojmë ditët e ngrohta dhe të ndritshme.

Koha, pra, të merremi me hapësirat e jashtme të shtëpisë – sepse edhe ato janë shtëpi – nëse kemi një kopsht të madh (sa me fat që jemi!) ose një tarracë të rehatshme ose një ballkon të vogël diku në qendër të qytetit. 

Ditët e Mëdha të Gjelbërta në JYSK 

Dyqanet JYSK mirëpresin pranverën me oferta mahnitëse dhe na japin mundësinë të rinovojmë shtëpinë tonë me idetë më origjinale dhe me çmime të pakrahasueshme. Cilido qoftë buxheti ynë, në JYSK na ofrojnë produkte të shkëlqyera me çmime që nuk kanë nevojë për një mendim të dytë, pasi zbritjet fillojnë nga 20% dhe arrijnë në 60% në më shumë se 1500 produkte për shtëpinë dhe tarracë. 

Në JYSK, ata na japin ide dhe zgjidhje se si të formojmë hapësirën tonë, gjithmonë sipas shijes dhe dëshirave tona. Në JYSK opsionet janë të pafundme. Cilido qoftë buxheti që kemi në dispozicion, ne mund të bëjmë tarracën më të bukur dhe ballkonin më të shijshëm. Mjafton vetëm një vendim, pak humor i mirë dhe një vizitë në dyqanet JYSK. 

Ne bëjmë kopshtin më të bukur në JYSK 

Nëse qëllimi ynë është rinovimi i plotë i hapësirës, ​​tani është koha më e mirë për të ndryshuar mobiljet e kopshtit apo tarracës . Në Green Days gjejmë mobiljet më elegante dhe komode, që nga divanet dhe kolltukët e deri tek krevatet e shtratit, hamakët dhe – pse jo – shezlongët. A duhet të marrim një tryezë të re? I hedhim një sy guidës dhe zgjedhim tavolinën më të përshtatshme për hapësirën tonë. Kush nuk kujton pushimin në një hamak? Pse të presim pushimet, kur mund të kemi shtratin tonë të varur në shtëpinë tonë? Ndoshta këtë vit duhet të blejmë atë belveder që po mendonim? Do të bëjë një “shtëpi të vogël” të mrekullueshme për fëmijët dhe ne mund ta konfigurojmë si të duam. 

Ne bëjmë ballkonin më të shijshëm në JYSK 

Çfarë duhet të rinovohet një ballkon i vogël? Një tavolinë e vogël , dy ose tre karrige, ndoshta një bagazh i vogël – një hapësirë ​​​​shumë e dobishme ruajtëse – dhe sigurisht vazo të reja , gjelbërim dhe lule myzeqare. Në dyqanet JYSK do të gjejmë idetë më të mira për të bërë ballkonin më të shijshëm – tonin! Nuk harrojmë se çdo hapësirë ​​e vogël duket më e madhe dhe bëhet më atmosferike me ndriçimin e duhur. Ndriçimi i jashtëm ka gjithashtu sekretet e tij – ne i mësojmë të gjitha në JYSK. 

Kështu këtë pranverë shkojmë në JYSK, rinovojmë hapësirën tonë dhe jetojmë momente të mrekullueshme në tarracë apo ballkon me njerëzit dhe miqtë tanë. 

Pranvera e mrekullueshme dhe ditë të mrekullueshme të ndritshme dhe mbrëmje të paharrueshme të lumtura në tarracë vetëm në JYSK!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME