Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËPresidenti Ilir Meta takohet me Gjeneralin Wesley Clark

Presidenti Ilir Meta takohet me Gjeneralin Wesley Clark

Shumë i gëzuar për takimin miqësor me mikun e veçantë të shqiptarëve, Gjeneralin Wesley Clark. Gjithmonē mirënjohës për kontributin e tij, si Komandant Suprem i Forcave të NATO-s dhe Komandant i operacioneve të Forcave Aleate në Europë, që i dha fund gjenocidit etnik në Kosovë dhe në rajon.

Të lumtur që shohim më shumë NATO në Europë dhe në Ballkan!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d