Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMeta: 17 maji, dita me e errët e pluralizmit politik, djegia...

Meta: 17 maji, dita me e errët e pluralizmit politik, djegia e mandateve skenar politik

Presidenti Meta: 17 maji, dita me e erret e pluralizmit politik. Marreveshja e turpshme dhe tinzare, ne erresire, tashme eshte ekspozuar para drites se diellit Pjese e marreveshjes, djegia e mandatave dhe largimi 100% i opozites nga pushteti vendor

Bojkoti i reformes ne drejtesi, shembja e Teatrit ne pervjetorin e marreveshjes se 17 majit, prishja e marreveshjes se 5 qershorit dhe shitja e zgjedhjeve te 25 prillit, pjese e marreveshjes se 17 majit

Nga 25 korriku dhe tutje, per cdo shqiptar pesimizmi do te jete kohe e humbur Ilir Meta ka armet me te forta: E verteta dhe transparenca. Shqiptaret mezi po presin nje lidership qe mban fjalen dhe llogaridhenie ne cdo nivel

vijon…

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME