Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPreu bileta udhëtimi por nuk kreu pagesën, nis hetimi

Preu bileta udhëtimi por nuk kreu pagesën, nis hetimi

Fier – Prokuroria Fier ka nisur hetimin në gjendje të lirë ndaj një shtetase 56 vjeçare pasi ka prerë bileta udhëtimi në një agjensi por nuk ka kryer pagesën

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomiko-Financiare të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen O. Dh., 56 vjeçe, banuese në Fier, pasi dyshohet se ka prenotuar bileta udhëtimi, nëpërmjet telefonit, në një agjenci turistike dhe nuk ka kryer pagesën për këtë shërbim.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME