Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET16 vjeçaria ikën nga banesa, mamaja kryen denoncimin në polici

16 vjeçaria ikën nga banesa, mamaja kryen denoncimin në polici

Fier – Një nënë 45 vjeçare ka shkuar në policinë e Fierit mesditën e sotme duke kryer një kallzim se vajza e saj 16 vjeçare ishte larguar nga banesa ditën e djeshme dhe nuk është kthyer më.

Në Komisariatin e Policisë Fier, shtetasja A. M., 45 vjeçe, banuese në Fier, ka kallëzuar se vajza e saj, 16-vjeçe, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Punohet për gjetjen e saj.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME