Tuesday, February 27, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREProtesta e 20 shkurtit/ Pse po mblidhen deputetët e Berishës dhe Gaz...

Protesta e 20 shkurtit/ Pse po mblidhen deputetët e Berishës dhe Gaz Bardhit

Pas një deklarate për mediat të mbajtur nga Gazment Bardhi, i cili deklaroi se tashmë opozita është bashkë, në selinë e Rithemelimit po zhvillohet mbledhje me dyer të mbyllura.

Në mbledhje marrin pjesë deputetë të grupit të Bardhit dhe Sali Berishës.

Në qendër të kësaj tryeze diskutimi është protesta e 20 shkurtit dhe aksioni opozitar.

Në mbledhje theksi është vënë në nevojën që deputetët të zbresin në bazë dhe të përgatiten për protestën.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME