Saturday, April 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTReal Madrid - Athletic Bilbao, Benzema dhe Kroos i japin fitoren (vidio)

Real Madrid – Athletic Bilbao, Benzema dhe Kroos i japin fitoren (vidio)

Real Madrid rikthehet te fitorja në La Liga duke marrë një fitore të rëndësishme 0-2 përball Athletic Bilbaos.

Karim Benzema u shfaq me instiktin e tij “vrasës” në minutën e 24-t në transfertën e “San Mames”. 35-vjeçari realizoi menjë kthesë të menjëhershme brenda zonës duke shfrytëzuar më së miri topin e kthyer me kokë nga Asensio, 0-1.

Në fundin e ndeshjes. Toni Kroos realizoi të dytin për Realin, që me këtë sukses ruan diferencën prej tri pikësh me Barcelonën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: