Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeEKONOMIRekord fluturimesh në Rinas, mbi 20 mijë në 48 orë

Rekord fluturimesh në Rinas, mbi 20 mijë në 48 orë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar numrin e vizitorëve të cilët kanë hyrë në vendin tonë nga aeroporti “Nënë Tereza”.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Rama tha se më shumë se 20 mijë vizitorë kanë hyrë në vendin tonë në 48 orët e fundit.

“Fluturime rekord në aeroportin “Nënë Tereza”, ku janë procesuar mbi 20 mijë vizitorë në më pak se 48 orë dhe ku mbresat e shprehura nga UEFA janë të shkëlqyera, pas shqetësimit se mund të kishte probleme nga mbingarkesa e jashtëzakonshme.”-ka shkruar Rama.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME