Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLERihanna pastron restorantin pasi darkoi

Rihanna pastron restorantin pasi darkoi

Rihanna bëri pjesën e saj për të ndihmuar stafin e restorantit me yll Michelin, Caviar Russe të enjten mbrëma, duke ndihmuar në pastrimin pasi ajo dhe një grup mikeshash i kërkuan stafit të qëndronin hapur pas mbylljes, në mënyrë që ato të mund të shijonin ushqimin natën vonë, tregon një burim për Page Six.

Këngëtarja ishte e veshur me xhinse të gjera, një bluzë të gjerë të No Limit Records, një palë taka me majë me lidhëse dhe bizhuteri Tiffany & Co. për daljen në New York City.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME