Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEShërbimi/ Mykonos, biznesmeni lë 60 mijë euro bakshish

Shërbimi/ Mykonos, biznesmeni lë 60 mijë euro bakshish

Biznesmeni bullgar, Kiril Domunchiev ka lënë një bakshish prej 60 mijë euro, pasi i pëlqeu shërbimi në një resort në ishullin grek Mykonos

Multimiliarderi dhe president i klubit të futbollit Ludogorets, ndodhet në ishull për të kaluar një pjesë të pushimeve verore.

Në festë ishin të ftuar 150 persona, të gjithë miq të biznesmenit, ndërsa performanca live e këngëtarit Antonis Remos tërhoqi vëmendjen e të ftuarve duke lënë dhe një bakshish prej 60,000 euro.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME