Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSherr masiv në lagjen "1 Maj", nuk dihet nëse ka të lënduar...

Sherr masiv në lagjen “1 Maj”, nuk dihet nëse ka të lënduar apo të ndaluar

Fier – Një sherr mes disa të rinjve është regjistruar këtë mbrëmie në Fier, raportojnë burime kofidenciale nga vëndi i ngjarjes por edhe policia e Fierit.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në lagjen “1 Maji”, ku mësohet se disa të rinjë janë përfshirë në një konflikt.


Ende nuk dihet rrethanat apo shkaqet se si ka ndodhur ky konflikt, sa persona janë përfshirë në të, si dhe nëse ka të lenduar mes tyre. Sakaq pritet që policia të jap më tepër detaje rreth ngjarjes.

Zyrtarisht policia Fier sot ka pohuar se  janë konfliktuar për motive të dobëta 2 shtetas. Më pas Policia ka shoqëruar 4 shtetas në komisariat ku iu është marrë deklarata.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME