Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTShorti i Conference League/ Ja kundërshtarët e Partizanit dhe Laçit

Shorti i Conference League/ Ja kundërshtarët e Partizanit dhe Laçit

Në Nyon të Zvicrës është hedhur edhe shorti për turin e parë eliminator të Conference Leagues, aty ku goglat kanë vendosur që skuadra e Laçit të përballet me malazezët e Iskra Danilovgrad.

Ndeshja e parë do të luhet në Shqipëri më 7 korrik dhe ajo e kthimit në transfertë një javë më vonë.

Mes skuadrash si Sfintul George, Ruzomberok, Dila Goli, Gjilani dhe Iskra Danilovgrad, kurbinasit gjetën përballë pikërisht këta të fundit dhe kanë shanse mjaft të mira për të vijuar në turin tjetër.

Me fat edhe Partizani, që ka peshkuar gjeorgjianët e Saburtalos , teksa ndeshjen e parë do ta luajë në transfertë më 7 korrik dhe të kthimit një javë më vonë në Shqipëri.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME